Udostępnij
Tweetnij

YouTube Premium za darmo na wybrane urządzenia Samsung Galaxy

YouTube Premium można wypróbować za darmo normalnie przez miesiąc. Jednak użytkownicy wybranych urządzeń Samsung Galaxy mogą uzyskać dostęp bez opłat przez nawet 4 miesiące. Dotyczy to właścicieli modeli z serii Galaxy S20, ale nie tylko. Na części sprzętów YouTube Premium można używać za darmo przez 2 miesiące.

YouTube Premium kosztuje w Polsce normalnie 23,99 złotych/miesiąc. Jednak właściciele urządzeń z serii Samsung Galaxy mają okazję korzystać z usługi za darmo nawet przez cztery miesiące. Jak to możliwe? Pozwala na to trwająca już od jakiegoś czasu promocja, z którą producent postanowił się przypomnieć. Zobaczmy, kto może się na nią załapać.

YouTube Premium udostępniany jest za darmo dla właścicieli urządzeń Samsung Galaxy, które zostały aktywowane od 14.02.2020 r. do 6.03.2021 r. Sama usługa w ramach oferty może zostać aktywowana do 6.04.2021 r. Teraz zobaczmy, jakie smartfony i tablety kwalifikują się w ramach promocji.

YouTube Premium za darmo na smartfony Samsung Galaxy

Te urządzenia Samsung Galaxy kwalifikują się do otrzymania YouTube Premium za darmo

  • do 4 miesięcy za darmo – Galaxy S20, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy Z Flip, Galaxy Fold
  • do 2 miesięcy za darmo – pozostałe urządzenia zakupione i aktywowane od 14.02.2020 r. do 6.03.2021

Aktywacja usługi odbywa się na tej stronie. Następnie należy wskazać opcję Zasubskrybuj YouTube Premium i kliknąć Wypróbuj Bezpłatnie. Potem trzeba wypełnić informację o płatnościach i kliknąć na KUP, żeby potwierdzić rozpoczęcie darmowego okresu. Warto pamiętać o tym, że w trakcie rejestracji trzeba będzie podać dane karty, która zostanie wykorzystana później do płatności w przypadku przedłużenia korzystania z usługi. Oczywiście, w dowolnej chwili można z niej zrezygnować.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło: komunikat prasowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij