Udostępnij
Tweetnij

YouTube 15.12.33 na Androida ujawnia nowe preferencje wideo

YouTube 15.12.33 to najnowsza wersja popularnej aplikacji na urządzenia z systemem Android. Skrywa ona nowe preferencje wideo i wzmianki na ich temat pojawiają się bezpośrednio w kodzie źródłowym. Na razie więc nie są jeszcze dostępne. Pewnie jednak YouTube wprowadzi je w aplikacji w niedługim czasie.

YouTube niedawno wprowadził limity w strumieniowaniu filmów i ich jakość została domyślnie obniżona do 480p. Jednak wtedy przekazano, że użytkownicy będą mogli zwiększyć jakość i zdaje się to potwierdzać kod źródłowy aplikacji YouTube 15.12.33 na urządzenia z systemem Android. Tam można znaleźć wzmianki sugerujące nowe preferencje wideo.

YouTube 15.12.33 ma pewne informacje, które pozwalają nam wnioskować, że jakość każdego filmu można zwiększać ręcznie. Jednak jest też globalne ustawienie i dzięki temu będzie można zmienić jakość dla wszystkich filmików. Ponadto będzie można ustalać je zależnie od rodzaju połączenia – z Wi-Fi lub siecią komórkową.

YouTube 15.12.33 nowe prefernecje wideo YouTube

Nowe preferencje wideo na razie w kodzie YouTube 15.12.33

Niestety, na te nowe preferencje jeszcze trochę sobie pewnie poczekamy. Na razie nie działają i informacje o nich mamy jedynie z kodu źródłowego aplikacji YouTube. Pewnie jednak w niedługim czasie Google włączy funkcję u wszystkich użytkowników i taka nowość się pojawi. Na razie musimy jeszcze poczekać.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

 źródło: XDA-Developers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij