Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google dla Android Auto otrzyma nowy widok

Asystent Google dla Android Auto doczeka się zmian, które są już testowane. W przygotowaniu jest nowy widok. Co ciekawe, pod uwagę brane są dwa różne interfejsy. Obecnie nie wiadomo, który z nich finalnie otrzyma Asystent Google z Android Auto. Zobaczmy jednak sobie, co ma ulec modyfikacjom.

Asystent Google z Android Auto otrzyma nowy widok. Obecnie prowadzone są testy dwóch różnych interfejsów i wygląda to całkiem ciekawie. Zacznijmy jednak od początku. Na poniższym zrzucie ekranowym widoczny jest klasyczny wygląd, który znamy nie od dziś. Natomiast jeszcze niżej widoczna jest pierwsza zmiana. Funkcja ma postać mniejszego paska z zaokrąglonymi narożnikami, który umieszczono niżej.

Asystent Google dla Android Auto nowy widok Asystent Google dla Android Auto nowy widok

Co jednak ciekawe, Asystent Google może otrzymać inny wygląd. On również znajduje się w trakcie testów i widzicie go poniżej. W ten sposób funkcja zastępuje w Android Auto mikrofon umieszczony w prawym dolnym narożniku. W tym przypadku nowy widok jest ekstremalnie kompaktowy.

Asystent Google dla Android Auto nowy widok

Nie wiadomo, który nowy widok dostanie Asystent Google z Android Auto

Trudno powiedzieć, na co zdecyduje się Google. W każdym razie, jaka by nie zapadła decyzja, to w nowej odsłonie wygląd Asystenta będzie bardziej kompaktowy. Na razie trwają testy, ale dostęp do zmian mają nieliczni użytkownicy. W międzyczasie pojawiły się możliwość personalizowania launchera oraz ustawienia pogody, która to niedawno powróciła na górny pasek.

Użytkownicy Android Auto mogą spersonalizować launcher i wybrać te elementy, które mają się tam znajdować. Można to zrobić m.in. w ustawieniach aplikacji. Pojawiła się też opcja dla pogody. Tu po prostu można ją włączyć.

Asystent Google dla Android Auto nowy widok Asystent Google dla Android Auto nowy widok

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij