Udostępnij
Tweetnij

Zdjęcia Google w wersji webowej dostają edytor wideo

Zdjęcia Google w wersji webowej doczekały się nowej funkcji. To edytor wideo. W ten sposób w usłudze uruchamianej z poziomu przeglądarki internetowej w końcu będzie można uzyskać dodatkowe opcje dla filmów, które wcześniej pojawiły się w aplikacji. Są to dosyć podstawowe funkcje, ale zawsze mogą się przydać.

Zdjęcia Google uruchamiane w przeglądarce internetowej nie miały funkcji do edycji filmów, które znajdują się w aplikacji platformy na urządzenia z Androidem oraz iOS. Teraz to ulega zmianie. W webowej wersji usługi zaczął pojawiać się edytor wideo. Zobaczmy, co dokładnie można tu będzie zrobić.

Wspomniany edytor wideo w usłudze Zdjęcia Google jest dosyć podstawowy. Nie ma tu filtrów czy opcji wstawiania tekstu. Jednak można liczyć na możliwość dodawania zdjęć czy klipów multimedialnych. Można również zmieniać położenie, jak i przycinać filmy. Jest też możliwość dodawania muzyki, ale nie mogą to być niestandardowe utwory.

Zdjęcia Google dostają edytor wideo filmów

Edytor wideo z usługi Zdjęcia Google nie zastąpi profesjonalnych narzędzi

Prawda jest taka, że Zdjęcia Google z nową funkcją nie zastąpią bardziej złożonych edytorów filmów. Znajdują się tu dosyć podstawowe opcje, które przydadzą się w przypadku nieprofesjonalnej edycji filmów. Cieszy jednak, że platforma wzbogacana jest w kolejne nowości. Przy okazji firma nie zapomina o webowej wersji usługi.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij