Udostępnij
Tweetnij

Tidal integruje się z Waze. To bardzo dobra wiadomość

Tidal poinformował dziś, że integruje się z aplikacją Waze należącą do Google. To świetna wiadomość, bo w ten sposób będzie można słuchać muzyki w tej drugiej. Nie zabraknie też wskazówek dojazdu, które Tidal będzie mógł wyświetlać z Waze w górnej części ekranu. Korzyści z takiej integracji są więc obopólne.

Tidal nawiązał współpracę z Google i w ten sposób udało się zapewnić integrację z Waze, o czym poinformowano w dzisiejszym komunikacie prasowym. Korzyści z tego płynące są obopólne. W ten sposób będzie można słuchać muzyki bezpośrednio w aplikacji dla kierowców. Z drugiej strony, będzie też można korzystać ze wskazówek dojazdu w aplikacji do muzyki. Będą one wyświetlane w górnej części okna programu.

Tak można włączyć integrację Tidal z Waze

Chcąc włączyć wspomnianą integrację należy dotknąć na ekranie z mapami z Waze ikonkę muzyki i następnie wskazać opcję Tidal. Jeśli ikonka się nie pojawia, to należy udać się do sekcji ustawień i tam znaleźć odtwarzacz audio. Nowa funkcja dostępna jest zarówno w aplikacji na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

tidal aplikacja muzyczna integracja z Google Waze

Dla wielu osób słuchanie muzyki jest nieodłączną częścią podróży do pracy. TIDAL dokłada wszelkich starań, aby była ona jak najbardziej bezpieczna i bezproblemowa. Dzięki współpracy z Waze kierowcy mogą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem podczas podróży w ramach jednej aplikacji. – skomentował Lior Tibon, COO firmy.

Waze dołącza do coraz większej listy aplikacji i urządzeń, na które dostępny jest Tidal. Wśród nich są także Amazon Fire TV, Apple TV, Android TV, Apple CarPlay, Roku, Samsung Wearables czy Sonos. Więcej informacji można znaleźć na tej stronie.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, ktore warto znać

źródło: komunikat prasowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij