Udostępnij
Tweetnij

Wiadomości Google na Androida od teraz także w wersji beta

Wiadomości Google na Androida dołączają do aplikacji, który dostępne są w wersji beta. Gigant z Mountain View uruchomił program pilotażowy. Niestety, Wiadomości Beta miały ograniczoną ilość miejsc w wersji poglądowej. Na razie nowi użytkownicy nie są przyjmowani. Jednak z czasem pewnie będą ponownie.

Wiadomości Google na Androida to kolejna aplikacja firmy z Mountain View, którą można testować w wersji poglądowej. Wcześniej takie programy pilotażowe otrzymały Mapy czy klawiatura Gboard. W ten sposób użytkownicy będą mogli uzyskiwać dostęp do nowych funkcji wcześniej. Jeszcze zanim pojawią się one w aplikacji u wszystkich użytkowników. Jest tylko pewien problem.

Google ogłosiło Wiadomości Beta i następnie uruchomiono link, gdzie można było zgłaszać się do programu pilotażowego. Znajdziecie go w linku źródłowym. Niestety, po całkiem niedługiej chwili liczba miejsc została wyczerpana. W tym przypadku jest więc inaczej i ilość slotów była ograniczona. Nie wiadomo jednak, do ilu dokładnie. To pozostaje tajemnicą.

Wiadomości beta Google Android testowanie aplikacji

Wiadomości Beta z czasem pewnie zostaną szerzej udostępnione

Domyślamy się, że Google udostępni aplikację Wiadomości Beta szerzej. Wtedy będą mogli zgłaszać chęć udziału kolejni testerzy. Nie wiadomo jednak, kiedy miałoby to nastąpić. Pozostaje śledzić link źródłowy i sprawdzać, czy program pilotażowy nie został ponownie otworzony.

Google liczy jednak na opinie. Jak dobrze wiemy, takie Xiaomi zamknęło program MIUI Global beta, bo użytkownicy zgłaszali za mało problemów, a nie na tym to miało polegać. Gigant z Mountain View w przypadku aplikacji Wiadomości liczy na to, że jednak opinie będą nadsyłane. Na tym właśnie polega ten program pilotażowy.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij