Udostępnij
Tweetnij

Google beta z nowymi informacjami o zawartości filmów z YouTube

Google beta zaczęło wyświetlać nowe opisy filmów publikowanych w serwisie YouTube. W wynikach wyszukiwania, gdzie wyświetlane są także wideo, pojawia się krótka treść z informacją o zawartości filmu. Na razie jednak wygląda to na ograniczony program pilotażowy. Opisy filmów z YouTube widzą tylko nieliczni użytkownicy aplikacji Google na Androida.

Google beta na Androida dostaje nową funkcję powiązaną z serwisem YouTube. Aplikacja zaczęła wyświetlać w wynikach wyszukiwania opisy filmów. To informacje o zawartości danego wideo. W ten sposób, jeszcze przed odtworzeniem, użytkownik może zobaczyć, czego po danym materiale można się spodziewać. Jak to dokładnie wygląda?

Nową funkcję widzicie na poniższym zrzucie ekranowym po prawej stronie. Po lewej widoczny jest stary widok dla porównania. Google beta zaczyna wyświetlać pod miniaturkami filmów z YouTube nową sekcję o nazwie „W tym wideo”. Tam umieszczone są informacje o poszczególnych scenach w danym materiale. Widać też oś czasu ze znacznikami i listę znaczników. Czasem, ale nie zawsze, dla poszczególnych scen mogą być wyświetlane miniaturki z podglądem.

Google beta opisy filmów YouTube

Opisy filmów z YouTube w Google beta widzą nieliczni

Nowa funkcja pojawia się tylko u wybranych użytkowników aplikacji Google beta na Androida. Użytkownicy raportują, że opisy filmów z YouTube pojawiają się w wersji z numerkiem 10.7.4.21. Jednak i tak nie u wszystkich, którzy mają zainstalowaną właśnie tą konkretną aplikację. Google zapewne prowadzi obecnie ograniczony program pilotażowy nowej funkcji. Stąd też widoczność jest mocno ograniczona. Z czasem taka nowość zapewne pojawia się w aplikacji na stałe. Nie wiadomo jednak, kiedy to nastąpi.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij