Udostępnij
Tweetnij

Tidal za darmo na 90 dni z okazji premiery „Originals” Prince’a

Tidal oferuje darmowy okres próbny przez 30 dni. Jednak obecnie można skorzystać z promocji, gdzie dostęp za darmo można uzyskać na 90. Związane to jest z premierą „Originals” Prince’a. Promocja dotyczy także Tidal HiFi, czyli wersji, gdzie można słuchać muzykę bezstratną, czyli w dużo lepszej jakości.

Tidal przygotował nową promocję w ramach premiery albumu „Originals” Prince’a. Dzięki niej dostęp do serwisu można uzyskać za darmo przez 90 dni. Normalnie bezpłatny okres próbny jest znacznie krótszy. Promocja obejmuje także wariant HiFi z dostępem do bezstratnej muzyki.

Jeśli chcecie uzyskać dostęp za darmo do serwisu Tidal na 90 dni, to musicie udać się na tę stronę. Następnie klikacie na przycisk Darmowy okres próbny. Promocja pewnie potrwa przez jakiś czas i warto się pospieszyć, bo pewnie za jakiś czas zniknie. Premiera „Originals” Prince’a odbędzie się już za kilka dni. Dokładnie od 7 czerwca.

Tidal HiFi za darmo jak Prince Originals

Tidal za darmo, ale tylko dla nowych użytkowników

Tidal w ramach nowej promocji dostępny jest za darmo na 90 tylko dla nowych użytkowników. Jeśli więc mieliście już konto w popularnej usłudze, to będziecie musieli założyć nowe konto. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze, że po upłynięciu tych trzech miesięcy za dalszy dostęp trzeba już będzie zapłacić. Nic jednak nie stanie na przeszkodzie, gdy zechcecie anulować subskrypcję, co też jest możliwe do zrobienia w dowolnej chwili.

Przeczytaj także: Najlepsze darmowe aplikacje do retuszu zdjęć

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij