Udostępnij
Tweetnij

Revolut ze wsparciem dla Apple Pay

Revolut w końcu doczekał się wsparcia dla Apple Pay. Jeśli macie karty fintechu, to już teraz możecie spróbować dodać je do aplikacji Wallet na iPhone’ach. Nastąpiło to po wielu miesiącach oczekiwania. Revolut zapowiedział integrację z Apple Pay już dawno, ale dopiero teraz udało się ją zapewnić, co na pewno cieszy.

Revolut w końcu obsługuje Apple Pay. Na Twitterze użytkownicy iPhone’ów informują od rana, że mogą już dodawać własne karty do aplikacji Wallet. Rzeczywiście, w Polsce również jest to już możliwe, czego przykład widzicie na poniższych zrzutach ekranowych. Trzeba jednak przyznać, że na wsparcie trzeba było czekać naprawdę długo.

Revolut zapowiadał wsparcie dla Apple Pay już od wielu miesięcy. Jednak prace nad integracją przeciągały się mocno w czasie. Jednak jak to mówią, lepiej późno niż wcale. To świetna wiadomość i jeśli macie kartę popularnego fintechu, to zobaczcie w jaki sposób można ją dodać do aplikacji Wallet na iPhone’ach.

karty Revolut jak dodać je do Apple Pay na iPhone

Tak dodasz kartę Revolut do Apple Pay

  1. Uruchamiacie aplikację Wallet i dotykacie przycisk (+) w prawym górnym rogu.
  2. Dotykacie przycisk Dalej.
  3. Rozpocznie się tryb skanowania. Kartę Revolut należy położyć tak, aby znalazła się w obiektywie iPhone’a.
  4. Po chwili aplikacja Wallet zeskanuje numery karty i jej dane. W następnym kroku trzeba wpisać kod CCV.
  5. Na koniec może być konieczna autoryzacja z kodem, który zostanie wysłany w wiadomości SMS.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij