Udostępnij
Tweetnij

Pomocnik aplikacji Twój telefon na Androida z nową ikonką i synchronizacją danych poza Wi-Fi

Pomocnik aplikacji Twój telefon na urządzenia z systemem Android to dodatek potrzebny do działania programu z Windows 10, który zapewnia połączenie ze smartfonem. Aplikacja otrzymała aktualizację. Pojawia się nowa ikonka. Na tym jednak nie koniec, bo Pomocnik aplikacji Twój telefon w końcu pozwala na synchronizację poza Wi-Fi.

Pomocnik aplikacji Twój telefon na Androida dostał w tym tygodniu aktualizację do wersji z numerkiem 3.4.8. Pojawia się m.in. nowa ikonka, ale na tym nie koniec. Microsoft w końcu dodał ważne usprawnienie w kwestii synchronizacji. Teraz będzie można łączyć Windows 10 z danymi na smartfonie bez nawiązywanie połączenia z siecią Wi-Fi.

Nowa ikonka dla narzędzia Pomocnik aplikacji Twój telefon została wybrana spośród trzech, które pod uwagę brał Microsoft. Gigant z Mountain View zmodyfikował niedawno ikony pakietu Office, a ostatnio mogliśmy zobaczyć także nowe dla dokumentów poszczególnych programów. Widzimy, że gigant z Redmond chce ujednolicić także ikonki innych aplikacji.

Pomocnik aplikacji twój telefon Android z Windows 10 nowa ikonka synchronizacja

Pomocnik aplikacji twój telefon na Androida z synchronizacją poza Wi-Fi

Chcąc synchronizować dane pomiędzy smartfonem z systemem Android i komputerem z Windows 10 pierwsze urządzenie musiało być podłączone do sieci Wi-Fi. Teraz Microsoft wprowadził nową opcję, gdzie daje wybór. Synchronizacja może odbywać się także z wykorzystaniem dostępnych danych sieci komórkowej. To duża zmiana na plus i stosowna funkcja pojawia się w ustawieniach.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z kwietnia

źródło: Neowin

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij