Udostępnij
Tweetnij

Firefox 66.0.4 przywraca dodatki do życia. Mozilla jednak nie rozwiązała wszystkich problemów

Firefox 66.0.4 to nowa aktualizacja popularnej przeglądarki internetowej, która rozwiązuje część ostatnich problemów. W ostatnich dniach przestały działać dodatki dla aplikacji i w tym uaktualnieniu przywrócono je do życia. Mozilla jednak wyjaśnia, że pewne rozszerzenia mogą nadal być problematyczne. Są jednak prowadzone prace, aby rozwiązać wszystkie problemy.

Firefox 66.0.4 jest już dostępny i choć pod względem numeracji jest to pomniejsza aktualizacja, tak z pewnością warta wzmianki. Jak dobrze wiemy, w zeszłym tygodniu dodatki dla popularnej przeglądarki przestały prawidłowo działać. Mozilla rozwiązała część problemów i dodaje, że prowadzone są kolejne prace. Pewne rozszerzenia powinny działać bez problemów.

Mozilla Firefox 66.0.4 nie działają dodatki wtyczki rozszerzenia awaria

Firefox 66.0.4 nie rozwiązuje jednak wszystkich problemów. Mozilla opisała na własnym blogu, czego tak naprawdę można się spodziewać. Wyjaśniono przypadki, które nadal mogą być problematyczne. Oto ich lista.

  • Wybrane dodatki będą znajdować się na liście niewspieranych i mogą nie występować na stronie about:addons.
  • Rozszerzenia używające kontenerów mogą wymagać nowej konfiguracji, gdyż ich dane oraz ustawienia mogły zostać utracone.
  • Motywy mogą nie być automatycznie włączone. Użytkownicy mogą to jednak zrobić ręcznie.
  • Ustawienia strony domowej i wyszukiwania mogły zostać zresetowane do domyślnych. To oznacza, że zmiany trzeba będzie wprowadzić ponownie.

Firefox 66.0.4 dostępny na Androida i desktopy

Firefox 66.0.4 został udostępniony na urządzenia z systemem Android oraz na komputery z różnymi OS-ami, w tym Windows. Mozilla dodaje, że prowadzi dalsze prace w kierunku eliminacji wszystkich znalezionych błędów. Na razie nie wiadomo, kiedy zostaną one definitywnie zażegnane. Możemy jednak się domyślać, że nastąpi to jeszcze w tym miesiącu.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij