Udostępnij
Tweetnij

Intel udostępnia sterowniki dla Windows 10 May 2019 Update

Windows 10 May 2019 Update, czyli aktualizacja 1903 jest już blisko z i tej okazji Intel udostępnił nowe sterowniki graficzne. Oznaczono je numerkiem 26.20.100.6709. Intel ujawnia, że nowe sterowniki dla Windows są zgodne z WDDM 2.6. Ponadto wprowadzają wsparcie dla kompilatora DirectX 12 Shader Model 6.4.

Windows 10 May 2019 Update to duża aktualizacja okienek, której publiczna premiera odbędzie się w maju. Testują ją już członkowie programu Insider. Teraz Intel poinformował, że udostępnia zgodne sterowniki graficzne dla własnych układów. Oznaczone są one numerem 26.20.100.6709.

Intel twierdzi, że jego nowe sterowniki graficzne są zgodne z modelem WDDM 2.6 i wspierają kompilator Shader Model 6.4 z DirectX 12. Są też optymalizacje pod kątem gier Anno 1800, World War Z oraz Unheard. Rozwiązano również pewne problemy z tytułami Re-Legion, Arma 3 oraz Dreamfall the Longest Journey.

Centrum sterowania grafiką Intel dla Windows 10 skąd pobrać aplikacja ustawienia grafiki

Intel udostępnia nowe sterowniki graficzne tylko dla 64-bitowego Windows 10

Intel udostępnił nowe sterowniki graficzne tylko 64-bitowej edycji okienek. To oznacza, że nie można ich zainstalować w 32-bitowej wersji Windows 10 May 2019 Update, co warto mieć na uwadze. Udział tej wersji systemu jest niewielki, ale ciągle są komputery, które pracują pod jej kontrolą.

Warto dodać, że Intel niedawno udostępnił nowe centrum sterowania grafiką. Natomiast w zeszłym roku zaczęto udostępniać nowe sterowniki UWD. Jeśli chcecie pobrać te najnowsze dla Windows 10 May 2019 Update, to powinniście udać się na tę stronę. Warto mieć na uwadze, że są one zgodne tylko z nowszymi procesorami. Począwszy od 6. generacji.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z marca

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij