Udostępnij
Tweetnij

Centrum sterowania grafiką Intel dla Windows 10 dostępne

Centrum sterowania grafiką Intel to nowa aplikacja na urządzenia z systemem Windows 10, która pozwoli wam w prosty i wygodny sposób zarządzać ustawieniami grafiki i ekranu. Aplikacje jest bezpłatna, a jej interfejs inspirowany jest elementami Fluent Design. Centrum sterowania grafiką Intel z pewnością prezentuje się lepiej od dotychczasowych ustawień.

Centrum sterowania grafiką Intel to nowa aplikacja na komputery z Windows 10. Jak nietrudno się domyślić, to miejsce, gdzie będzie można zarządzać ustawieniami ekranu i grafiki. Do tej pory nie było to zbyt przyjemne, bo dołączany do sterowników moduł był już mocno przestarzały. Nowa aplikacja prezentuje się rzeczywiście dużo lepiej.

Centrum sterowania grafiką Intel jest aplikacją, którą możecie pobrać ze sklepu Microsoft Store. Link znajdziecie w dalszej części artykułu. Program działa tylko z systemem Windows 10. Musi on być w wersji 1709 (Fall Creators Update) lub nowszej. Ponadto wspierane są tylko nowsze procesory.

Centrum sterowania grafiką Intel dla Windows 10 skąd pobrać aplikacja ustawienia grafiki Centrum sterowania grafiką Intel dla Windows 10 skąd pobrać aplikacja ustawienia grafiki Centrum sterowania grafiką Intel dla Windows 10 skąd pobrać aplikacja ustawienia grafiki Centrum sterowania grafiką Intel dla Windows 10 skąd pobrać aplikacja ustawienia grafiki

Centrum sterowania grafiką Intel z Windows 10 działa tylko z procesorami 6. generacji i nowszymi

Aplikacja Centrum sterowania grafiką Intel ma pewne wymagania i nie będzie działać ze starszymi procesorami firmy. Musicie mieć komputer z Windows 10, który ma procesor 6. generacji lub nowszy. Ze starszymi jest niekompatybilna. Przybliżona waga aplikacji to niespełna 90 MB.

Centrum sterowania grafiką Intel pobierzecie pod poniższym przyciskiem. Program podzielono na kilka sekcji, które dają dostęp do różnych ustawień. W interfejsie widać wiele inspiracji językiem projektowania Fluent Design z Windows 10, który wprowadzono właśnie wraz z Fall Creators Update. Aplikacja jest bezpłatna.

Przeczytaj także: Messenger – triki, sztuczki i ukryte funkcje, które warto znać

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij