Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google po polsku dostępny na iPhone’y. Aplikacja na iOS już w polskim App Store

Asystent Google po polsku został powszechnie udostępniony w styczniu. Wtedy też zapowiedziano, że aplikacja zostanie udostępniona także użytkownikom smartfonów z iOS. Tak też się stało i Asystent Google po polsku jest już dostępny dla właścicieli iPhone’ów. W App Store pojawiła się aktualizacja, która wprowadza obsługę naszego języka.

Asystent Google po polsku został udostępniony w zeszłym miesiącu. Wtedy lokalny oddział firmy przekazał, że jest wdrażana dla użytkowników urządzeń z Androidem. Właściciele iPhone’ów początkowo musieli obejść się smakiem, ale teraz to ulega zmianie. W App Store jest już dostępna najnowsza wersja aplikacji Assistant na iOS, która wprowadza wsparcie dla naszego języka.

Asystent Google po polsku trafił tym samym na iPhone’y i zawstydza Siri, która w naszym języku komunikować się nie potrafi. Jeśli chcecie korzystać z tej aplikacji na iOS, to musicie pobrać Assistanta w najnowszej wersji z numerkiem 1.5.814. Wtedy będzie mogli zacząć korzystać z tej przydatnej funkcji. Link do pobrania znajdziecie na końcu artykułu.

Asystent Google po polsku na iOS iPhone App Store

Asystent Google po polsku na iPhone’y ze skrótem dla Siri

Jeśli już zainstalujecie aplikację Asystent Google na iPhone’ach i ją uruchomicie, to pamiętajcie, że możecie dodać skrót do Siri. Taka propozycja zostanie wam wyświetlona. W ten sposób będziecie mogli z poziomu Siri uruchomić Assistanta. Zrobicie to wypowiadając komendę Ok Google.

Asystent jest już dostępny na telefonach, ale w Polsce ciągle czekamy na dostępność także na głośnikach Home. Gigant z Mountain View twierdzi, że wsparcie w naszym języku zostanie wprowadzone z czasem. Na razie musimy zadowolić się działającą aplikacją na smartfonach. Warto dodać, że użytkownicy urządzeń Xiaomi ostatnio otrzymali ciekawy skrót.

macOS Mojave premiera systemu Apple co trzeba wiedzieć nowości nowe funkcje kiedy premiera skąd pobrać link Mac App Store

Przeczytaj także: Facebook i Messenger – triki i sztuczki, które warto znać

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij