Udostępnij
Tweetnij

YouTube z dodatkową opcją zmiany prędkości odtwarzania wideo

YouTube ma wiele różnych, ciekawych i ciekawszych funkcji. Jedną z nich jest możliwość zmiany prędkości odtwarzanego wideo. Do tej pory pojawiało się tam kilka opcji. Teraz liczba ta się powiększyła o jedną pozycję. Możemy już zmienić prędkość na 1,75. Google wprowadziło tę funkcję dość niespodziewanie.

YouTube ma wiele ciekawych opcji, ale ciężko jest wszystkie je wyłapać w mig. Teraz Google, czyli właściciel serwisu, postanowił dodać kolejną. Jeśli jej jeszcze nie zauważyliście, to pewnie nie sprawdzaliście opcji prędkości wideo. Teraz pojawia się tam jeszcze jedna pozycja.

Google postanowiło dodać do aplikacji jeszcze jedną, ciekawą opcję. Chodzi tutaj o prędkość odtwarzanego przez nas wideo. Do tej pory mogliśmy stanowczo zwolnić dany film. Na liście ustawień znajdowały się takie opcja jak 0,25, 0,5, a także 0,75. W zależności od tego, jak wolno chcieliśmy, by wideo się odtwarzało. Jeśli chcieliśmy, aby odtwarzało się szybko, mogliśmy dotychczas zaznaczyć opcję 1,25, jak również 1,5 oraz 2. Nie było do tej pory opcji 1,75. Teraz jednak się to zmieniło.

Włączenie takiej funkcji jest bardzo proste. Wejdźcie na wybrane przez siebie wideo w serwisie YouTube. Na dole na pasku narzędzi, po prawej stronie znajdziecie zębatkę ustawień. Jeśli jej użyjecie, zobaczycie listę opcji. Znajduje się na niej funkcja Szybkość. Po jej wybraniu pojawi się lista prędkości, z jaką chcecie, by wideo się odtwarzało.

youtube

YouTube ze zmianami wyłącznie na przeglądarkach

YouTube ze zmianami pojawił się jedynie w wersji przeglądarkowej. Nie ma go w wersji na Androida czy na iOS. Nie wiadomo, kiedy dokładnie zostanie dodana do listy. Być może zostanie wprowadzona już wkrótce.

Nie tak dawno pisaliśmy, że YouTube otrzyma kolejna aktualizację, dzięki której aplikacja doczeka się nowości. W tym momencie autoodtwarzanie na stronie głównej jest nowym ustawieniem domyślnym dla aplikacji na Androida i iOS. Jest to opcja, która automatycznie rozpoczyna odtwarzanie filmów wideo widocznych na stronie głównej. Google zezwoli na wyłączenie jej tylko wtedy, gdy urządzenie będzie połączone z Wi-Fi. Firma jest przekonana, że opcja autoodtwarzania jest lepszym sposobem na poznanie i przeglądanie serwisu w ruchu.

Przeczytaj także: Facebook i Messenger: 10 najlepszych trików, które warto znać

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij