Udostępnij
Tweetnij

Telefon Google ze zmianami na karcie Ulubione

Telefon Google już jakiś czas temu doczekał się sporych zmian w ramach przeprojektowania zgodnego z Material Theme. Okazuje się, że teraz do tego doszły kolejne nowości. Pojawiają się na karcie Ulubione. Można tam dostrzec trzy osobne kolumny. Zmiany są dostępne, chociaż jedynie ze strony serwera, więc tylko dla wybranych.

Telefon Google doczekał się już jakiś czas temu przeprojektowania w ramach Material Theme. Nie wszystko jednak zostało wprowadzone od razu. Teraz twórcy aplikacji postanowili dodać zmiany w karcie Ulubione. Pojawiają się tam już trzy kolumny.

Poprzedni interfejs istniał już od jakiegoś czasu i zaczynał wyglądać na nieco przestarzały. Główną zmianą są, jak można się domyślić po wcześniejszych modyfikacjach, okrągłe ikony dla kontaktów oznaczonych jako Ulubione. Pojawia się również niebieskie okienko dla tych, którzy widzą interfejs po raz pierwszy. Wyjaśnia ono, że długie naciśnięcie może pozwolić użytkownikom przełączać się między połączeniami i wiadomościami. Karta pojawia się również w trybie ciemnym.

telefon google zmiany ulubione aktualizacja

Telefon Google ze zmianami dla smartfonów Nexus i Pixel

Przewijanie ulubionych spowoduje wyświetlenie listy często wybieranych numerów, które według Google również mogą się przydać. Wspomniane zmiany wyświetlają się jako często wybierane numery, choć na innych urządzeniach można zobaczyć je jako sugerowane.

telefon google zmiany ulubione aktualizacja

Wspomniane zmiany już są wprowadzane, ale po stronie serwera. Oznacza to, że nie można ich uruchomić przez aktualizację oprogramowania do nowej wersji czy plik APK. Nowości są zatem dostępne dla wybranych. Co więcej, pojawią się jedynie w wersji dla telefonów Google. Mowa tutaj o takich smartfonach, jak Pixel czy Nexus.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z listopada

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij