Udostępnij
Tweetnij

Spotify Premium znów z promocją za 99 groszy na 3 miesiące

Spotify Premium to płatna usługa i nie jest w sumie tania. Jeżeli jednak mielibyście ochotę na to, aby wypróbować korzystanie z tej usługi, teraz będzie na to najlepszy czas. Ponownie uruchomiono promocję, w ramach której użytkownicy mogą korzystać ze Spotify Premium przez trzy miesiące za jedynie 99 groszy. Opcja jest jednak ograniczona czasowo.

Spotify Premium jest płatną usługą i normalnie dostęp do niej kosztuje 19,99 złotych za miesiąc. Tymczasem Szwedzi uruchomili ponownie promocję, gdzie za trzymiesięczny dostęp trzeba zapłacić jedyne 99 groszy. Nowa oferta obowiązuje do końca grudnia tego roku i jak zapewne się domyślacie, nie jest dla wszystkich użytkowników. U części z dotychczasowych subskrybentów pojawia się jednak promocja w postaci 19,99 zł za 3 miesiące.

Spotify od czasu do czasu uruchamia nową promocję, w ramach której trzymiesięczny dostęp do usługi Premium można nabyć za jedyne 99 groszy. Oferta ta właśnie powraca i tym razem obowiązuje do 31 grudnia tego roku. Jeśli jesteście nowymi użytkownikami i do tej pory nie korzystaliście z płatnego planu, to teraz możecie to zrobić za niecałą złotówkę. Oczywiście, po upływie trzech miesięcy będziecie musieli zdecydować, czy pozostajecie przy danej usłudze, czy chcecie płacić pełną kwotę i płacicie już pełną kwotę za każdy miesiąc czy też rezygnujecie. Wszystko tutaj zależy od nas. Wystarczy anulować subskrypcję po aktywowaniu usługi w ustawieniach jeszcze przed końcem wspomnianego, trzymiesięcznego okresu.

Spotify Premium za darmo promocja

Spotify Premium to wiele ciekawych opcji

Spotify Premium w nowej akcji promocyjnej za 99 groszy dostępne jest tylko dla osób, które wcześniej na danym koncie nie miały płatnego planu. Oznacza to, że jeśli mieliście już podpiętą kartę do danej usługi, nie skorzystacie z promocji. Subskrypcja jednak przynosi wiele ciekawych opcji. Będziecie mogli między innymi słuchać muzyki bez reklam. Uzyskacie również dostęp do utworów w trybie offline, które będzie można słuchać bez internetu. Zapewne natraficie także na pewne utwory, które w darmowej wersji usługi pojawią się z jakimś opóźnieniem.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z października

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij