Udostępnij
Tweetnij

Zdjęcia Google teraz z opcją zamawiania papierowej fotoksiążki

Zdjęcia Google mają wiele ciekawych opcji, ale teraz dochodzi do nich kolejna. Jest to możliwość zamówienia i stworzenia fotoksiążki z naszymi ulubionymi zdjęciami. Będziemy mieli do wybrania dwa modele – pierwszy to opcja w miękkiej oprawie, druga – w twardej. W standardowej wersji znajdziemy fotoksiążki z 20 stronami.

Zdjęcia Google są idealne do przechowywania naszych fotografii, nawet tych ulubionych. Jednak za kilka lat może się okazać, że przyjdzie nowa dziewczyna naszego syna i zamiast pokazywać jej zdjęcia na komputerze, będziemy woleli album na papierze. Teraz firma z Mountain View umożliwia stworzenie takiego albumu w postaci fotoksiążki. Jest to niezwykle proste.

Zdjęcia Google dają możliwość zamówienia fotoksiążki w kilka minut. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednie obrazy, następnie przygotujemy je i możemy zamawiać gotowy produkt. Aby utworzyć fotoksiążkę, wystarczy na urządzeniu mobilnym wybrać menu, a później wcisnąć opcję fotoksiążki. Na komputerach osobistych funkcję znajdziesz w menu po lewej stronie. Tworzenie takiej fotoksiążki trwa od 2 do 4 dni roboczych. Do tego trzeba doliczyć jednak również czas dostawy, który, w zależności od wybranej opcji może potrać albo od 4 do 7 albo od 9 do 11 dni. Możemy wybrać opcję ekonomiczną albo priorytetową. Google zastrzega jednak, że nie gwarantuje dostawy w podanym terminie.

fotoksiążki Zdjęcia Google cena opinie jakość

Fotoksiążki w usłudze Zdjęcia Google, ale nie za małą cenę

Pewnie zastanawiacie się, ile taka fotoksiążka może kosztować. Jeżeli mielibyście ochotę na zakup takiej fotoksiążki, musicie liczyć się z dość sporym i do tego podwójnym kosztem. Po pierwsze – koszt jej stworzenia w wersji w miękkiej oprawie (18 x 18 cm) to 55,99 zł. Przy czym każda kolejna strona to dodatkowe 2,49 zł do ceny. W przypadku twardej oprawy (20 x 20 cm) jest to 98,99 zł i 2,69 zł za każdą dodatkową stronę. Po drugie – musicie doliczyć do tego koszt przesyłki. Ekonomiczna będzie was kosztowała 25,99 zł, natomiast priorytetowa – tyle samo, co koszt albumu w miękkiej oprawie, czyli 55,99 zł. Album można zamówić jedynie w kraju, w którym będzie dostarczony. Jeśli zamawiacie go w Polsce, musi być dostarczony klientowi w Polsce.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij