Udostępnij
Tweetnij

Microsoft udostępnia dla Windows 10 tapety na Halloween

Halloween coraz bliżej i z tej okazji Microsoft udostępnił za darmo okolicznościowe tapety dla użytkowników Windows 10. To zestaw trzynastu tapet o nazwie Pumpkin Season, które mają motywy powiązane z nadchodzącym Halloween. Można je pobrać w postaci aplikacji z poziomu sklepu Microsoft Store w Windows 10.

Microsoft co jakiś czas udostępnia za darmo tapety dla użytkowników Windows 10. Nie inaczej jest w przypadku zbliżającego się święta Halloween. Z tej okazji gigant z Redmond udostępnił w sklepie dla okienek paczkę o nazwie Pumpkin Season. Ta składa się z trzynastu różnych tapet inspirowanych motywami z Halloween.

Tapety Pumpkin Season dostępne są w sklepie Microsoft Store z Windows 10, skąd można je pobrać za darmo. Warto jednak zauważyć, że mogą to zrobić tylko użytkownicy nowszych wersji okienek, które objęte są obecnie wsparciem. Dlatego musicie mieć system w wersji Fall Creators Update lub nowszej. Jak dobrze wiemy, wsparcie dla Creators Update (wersji 1703) zostało wcześniej w tym miesiącu zakończone.

Windows 10 tapety Halloween Pumpkin Season

Tak zainstalujesz tapety Pumpkin Season w Windows 10

Instalacja tapet Pumpkin Season w systemie Windows 10 jest banalnie prosta. Musicie tylko udać się do Microsoft Store. Dokładnie pod ten adres. Następnie pobieracie paczkę ze sklepu i ją instalujecie. Potem klikacie na przycisk Uruchom. To uruchomi okno personalizacji w ustawieniach, gdzie będziecie mogli wybrać nową kompozycję.

Chcąc przejrzeć wszystkie z trzynastu tapet, które zawarte są w Pumpkin Season, musicie tylko kliknąć prawym przyciskiem myszy na pulpicie Windows 10. Następnie trzeba wskazać opcję Następne tło pulpitu. To spowoduje wyświetlanie kolejnych tapet z zainstalowanego motywu.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij