Udostępnij
Tweetnij

Facebook Messenger dostanie opcję Unsend. Będzie można kasować wysłane wiadomości

Facebook Messenger wkrótce doczeka się wielu zmian. Zostanie wprowadzony odświeżony interfejs. Mark Zuckerberg i spółka testują również nową funkcję. To przycisk Unsend, który pozwoli skasować wysłane wcześniej wiadomości. Obecnie Messenger pozwala na kasowanie wiadomości na telefonie nadawcy, ale docelowo będzie to działać inaczej.

Facebook Messenger nie pozwala kasować wysłanych wiadomości w taki sposób, aby zniknęły ze skrzynki odbiorcy. To jedna z najbardziej wyczekiwanych funkcji w popularnym komunikatorze. Mark Zuckerberg w kwietniu tego roku przekazał, że opcja być może z czasem się pojawi. Tymczasem wygląda na to, że firma rzeczywiście testuje takie rozwiązanie.

Jane Manchun Wong opublikowała na Twitterze zrzuty ekranowe, na których można zobaczyć przycisk Unsend. Zrobiono je w aplikacji Facebook Messenger na Androida. Normalnie taka funkcja nie jest dostępna. Znajduje się jednak w kodzie aplikacji i to nam potwierdza, że Zuckerberg i spółka prowadzą prace nad nową opcją.

Facebook Messenger przycisk Unsend kasowanie wiadomości

Na obecnym etapie Facebook Messenger po włączeniu przycisku Unsend pozwala na kasowanie wiadomości na telefonie nadawcy. Docelowo jednak opcja ma działać inaczej. W ten sposób będzie można usuwać wiadomości, które dostarczone zostały do innych osób. U nich również znikną. Kod aplikacji wskazuje jednak na to, że będzie jakiś limit czasu. Po jego upłynięciu skasowanie wiadomości nie będzie już możliwe.

Facebook Messenger wkrótce doczeka się wielu innych zmian

Facebook Messenger to aplikacja, którą w niedługim czasie doczeka znacznie więcej zmian. Wiemy, że pojawi się odświeżony interfejs użytkownika. Wraz z nim tryb ciemny i wiele więcej. Część osób już uzyskało dostęp do odświeżonej wersji komunikatora, ale nie jest on jeszcze ogólnie dostępny dla wszystkich użytkowników platformy.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z września

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij