Udostępnij
Tweetnij

Spotify trzykrotnie zwiększa limit utworów pobieranych na jedno urządzenie

Spotify stara się przyciągnąć użytkowników nowymi ofertami. Teraz najnowsze zmiany powinny się spodobać zapalonym audiofilom. W ramach Spotify Premium zwiększono limit utworów, jakie możemy pobrać na nasze urządzenia z 3333 do 10 tysięcy na jedno urządzenie. Limit urządzeń również wzrósł z 3 do 5.

Spotify ostatnio stara się zjednywać coraz więcej użytkowników. Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że serwis ma ciekawą ofertę dla użytkowników, którzy nie mają ochoty płacić za abonament. Teraz potwierdzono, że zwiększy się limit utworów, jakie możemy pobrać offline na swoje urządzenia.

Spotify do tej pory oferował limit 3333 utworów na jedno urządzenie. Jeśli brać pod uwagę, że można mieć podpięte 3 urządzenia do subskrypcji, łącznie dawało nam to 10 tysięcy utworów bez jednej piosenki. Może się wydawać, że jest to dużo utworów, jednak realia są takie, że wielu użytkowników jednak na to narzekało.

Teraz firma potwierdziła, że w ramach subskrypcji Spotify Premium będziemy mogli pobrać aż 10 tysięcy utworów na jedno urządzenie. Limit sprzętów został przy tym zwiększony z 3 do 5. Oznacza to w praktyce, że teraz użytkownicy mogą pobrać nawet 50 tysięcy utworów.

Spotify z wieloma zmianami

Spotify przechodzi ostatnio wiele transformacji. Nie tak dawno twórcy aplikacji postanowili nieco zmodyfikować ekran odtwarzania. Aktualnie jest one dostępny w wersji testowej, ale użytkownicy, którzy go widzieli już narzekają na wygląd. Zmieniło się przede wszystkim rozstawienie niemalże wszystkich przycisków na ekranie. Twórcy aplikacji zapowiedzieli też, że połączyli siły z Google, by umożliwić użytkownikom sprzętów z Androidem swobodne ustawienie i wybranie muzyki dla naszego budzika poprzez aplikację Zegar.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

Źródło: SupportSpotify

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij