Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome z zabawnym easter eggiem

Google Chrome, jak już pewnie większość z nas nie pamięta, zostało zaprezentowane poprzez ciekawy komiks. Przedstawiciele firmy postanowili uczcić rocznicę wypuszczenia go na rynek i udostępnili uaktualniony easter egg. Pojawia się w nim dinozaur, którego widzimy, kiedy jesteśmy odłączeni od sieci. I tylko wtedy możemy zagrać w grę, gdzie pojawiają się nowe elementy.

Google Chrome zostało zapowiedziane w specyficzny sposób dekadę temu. Pojawił się wtedy nowy komiks. Pokazywał on przeglądarkę internetową, która właśnie wchodziła na rynek. Teraz firma postanowiła uczcić ten moment. Widać to w odświeżonym easter egg, jaki pojawił się w przeglądarce.

Google Chrome wyświetla teraz ciekawy easter egg, ale możecie uruchomić go jedynie wtedy, kiedy nie macie połączenia internetowego. Pojawia się wtedy dinozaur na górze ekranu. Nic się nie dzieje dopóki nie dotkniecie ekranu lub nie naciśniecie spacji. Dinozaur nie poruszy się do tego momentu.

Sytuacja ulegnie zmianie, jeśli tylko wciśniecie spację lub dotkniecie wspomnianego ekranu. Wtedy dinozaur zacznie biec od lewej do prawej strony ekranu. Gra znana jest od lat. W tym miesiącu pojawią się w niej jednak nowe elementy. W tym czapeczka urodzinowa na głowie T-Rexa, ciasta czy baloniki w tle.

Google Chrome czekają w tym miesiącu duże zmiany

Google Chrome z easter eggiem jest już dostępne dla wszystkich. Możesz zobaczyć wspomniane zmiany odłączając się od sieci. Będziesz mógł wtedy pokierować losami słodkiego dinozaura. To dopiero początek, bo z okazji 10 urodzin program otrzyma nowy interfejs oparty na Material Theme.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij