Udostępnij
Tweetnij

Sklep Play ujawnia, że Telefon Google dostanie Dark Mode

Telefon Google przechodzi od niedawna sporo ważnych transformacji. Teraz firma z Mountain View postanowiła wpisać nowe zmiany w aplikacji poprzez Sklep Play. Jak można przeczytać w liście aktualizacji, za niedługo możemy doczekać się trybu Dark Mode. Tryb ciemny nie ma jeszcze jednak ustalonej daty premiery.

Telefon Google przechodził nie tak dawno sporo zmian. Teraz czekają nas kolejne. Chodzi tutaj przede wszystkim o Dark Mode. Od dawna mówiono o tym, że pojawi się w aplikacji, ale wszystkie przypuszczenia były jedynie nieoficjalne. Teraz, z najnowszą aktualizacją, jaka ma pojawić się poprzez Sklep Play, firma z Mountain View potwierdziła, że faktycznie tryb ciemny pojawi się we wspomnianej aplikacji.

Telefon Google otrzymał nową aktualizację. Nie wnosi ona do aplikacji wiele. Widać jedynie, że firma z Mountain View zapowiedziała nową, świeżą odsłonę Telefonu z pomocą najnowszej aktualizacji. Na liście zmian pojawiają się przede wszystkim poprawki błędów. Poza tym można tam przeczytać na liście w aplikacji Sklep Play, że wkrótce użytkownicy Telefonu otrzymają długo wyczekiwany Dark Mode.

Telefon Google z Dark Mode, ale nie tylko

Szczegółów nie podano. Nie wiemy zatem, kiedy dokładnie należy się szykować na wprowadzenie zmian. Być może nastąpi to w ciągu kilku najbliższych dni. Tego Google jednak nie doprecyzowało.

Telefon Google otrzymał nie tak dawno zmiany w liście połączeń czy kontaktach, jak również w ekranie połączeń. To tutaj widać największe modyfikacje. Ekran nie jest tu już jaskrawy, kolorowy. Zamiast tego pojawia się białe tło. Pojawia się również czcionka Google Sans. Najnowsza wersja Telefonu jest dostępna w wersji beta i tylko dla wąskiej grupy smartfonów. Aktualnie są to jedynie Nexusy, Pixele, a także telefony z Android One. Taką wersję możecie pobrać już ze Sklepu Play.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida – lipiec 2018

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij