Udostępnij
Tweetnij

Samsung rusza z nową promocją – Smart Pack 2018 z VoD

Samsung ruszył z ofertą promocyjną dla klientów, którzy decydują się na zakup nowego telewizora – Smart Pack 2018. Promocja dostępna była już w minionym roku, jednak nie w takiej formie. Teraz użytkownicy sami będą mogli sobie wybrać do jakich serwisów VoD otrzymają dodatkowo dostęp, jeśli zdecydują się na zakup telewizora QLED.

Samsung Smart Pack to ciekawa oferta, w ramach której kupujący telewizor QLED może uzyskać dodatkowo bonusy w ramach promocji. W tym roku jednak to użytkownicy decydują sami, jakie gratisy otrzymają. W grę wchodzi subskrypcja na kilka popularnych serwisów streamingowych.

Pakiet Smart Pack to oferta, dzięki której użytkownicy będą mogli wybrać dostęp do 4 z 7 oferowanych serwisów. Na liście znajdują się HBO GO (na 3 miesiące), IPLA (na 6 miesięcy), FilmBox Live (na 6 miesięcy), player+ (na 6 miesięcy), VoD Onet (na 6 miesięcy), Showmax (na 6 miesięcy) oraz ELEVEN SPORTS (na 6 miesięcy). Warunkiem uczestnictwa w promocji jest, jak już wspomnieliśmy, konieczność zakupienia telewizora QLED, ale od 65 cali wzwyż.

Samsung Smart Pack 2018 będzie aktywne do końca roku

Samsung Smart Pack będziecie mogli w tym roku jeszcze sprawniej uruchomić dzięki nowej aplikacji dedykowanej wspomnianym telewizorom. Można ją będzie pobrać dzięki Smart TV. Aby to zrobić należy uruchomić telewizor i wejść do aplikacji Smart Pack. Następnie pobrać w unikalny numer produktu i wpisać numer seryjny telewizora. Na koniec trzeba wybrać 4 z 7 dostępnych aplikacji i odebrać vouchery aktywacyjne. Warto zaznaczyć, że wspomniany pakiet można odebrać w terminie do 30 dni od daty zakupu produktu. Vouchery należy natomiast aktywować w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania. Promocja jest już aktywna i będzie trwała do końca tego roku.

Zobacz również: Najlepsze aplikacje na Androida – marzec 2018

Źródło: Informacja prasowa

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij