Udostępnij
Tweetnij

AutoMapa 5 wprowadza kilka ciekawych nowości do aplikacji

AutoMapa 5 jest już dostępna do pobrania na urządzenia mobilne z systemem Android. Autorzy aplikacji postarali się o nowy, świeży interfejs użytkownika. Ale to nie wszystko. Pojawiają się też zmiany w użytecznych miejscach, a także czytelniejsza wizualizacja natężenia ruchu. Ma być również szybsza w obsłudze.

AutoMapa 5 to nowa, świeża wersja aplikacji wprowadzająca kilka ciekawych dodatków. Pozwolą one na czytelniejsze sprawdzanie naszego położenia na mapie. Pojawiają się również zmiany w dziale użytecznych miejsc.

AutoMapa 5 wprowadza przede wszystkim lepszy interfejs użytkownika. Pojawiła się również nowa, świeża kolorystyka map, a także czytelniejsza wizualizacja natężenia ruchu. Nowa wersja aplikacji wprowadza również obsługę głosową. Jest ona zintegrowana z Targeo.pl i pozwala wybierać zarówno adresy jak i Użyteczne Punkty bez użycia klawiatury. Wprowadza również nowe etykiety POI. Pozwalają one na zapoznanie się z dodatkowymi danymi takimi jak adresy, telefony czy szczegółowe informacje o obiekcie.

AutoMapa 5 będzie bezpieczniejsza

– Dzięki wyszukiwaniu głosem AutoMapa 5 jest wygodniejsza i szybsza w obsłudze oraz, co ważne, bezpieczniejsza. Będziemy ze szczególną uwagą obserwować jak ta funkcja będzie przyjęta przez użytkowników – powiedział Rafał Mikołajczyk, prezes zarządu AutoMapy.

Nowa wersja aplikacji jest już dostępna w Sklepie Play. Jeśli już korzystacie z AutoMap, po prostu zaktualizujcie aplikację. Jeśli jeszcze nie macie ich na swoich smartfonach z Androidem, a chcielibyście z nich skorzystać, możecie to zrobić korzystając z przycisku poniżej. Można z niej skorzystać również z pomocą strony internetowej. Aby to zrobić udajcie się pod ten adres.

Zobacz również: Polecaj Google Pay i odbierz nawet 400 zł do wydania w Google Play

Źródło: Informacja Prasowa

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij