Udostępnij
Tweetnij

Polecaj Google Pay i odbierz nawet 400 zł do wydania w Google Play

Google Pay, które do niedawna znaliśmy pod nazwą Android Pay, wewnątrz aplikacji wita nową promocją. Aktualnie są te specjalne kody, które możecie wygenerować dla znajomych. Jeśli ci zdecydują się na wykorzystanie aplikacji z polecenia i dokonają płatności telefonem, to będziecie mogli uzyskać do 400 złotych na wydanie w Google Play.

Google Pay niedawno zastąpiło usługę Android Pay, który debiutował w Polsce w połowie listopada 2016 roku. Co prawda, ciągle z rozwiązania mogą skorzystać użytkownicy tylko kilkunastu polskich banków, gdzie ostatnio dołączył także ING Bank Śląski. Co nie zmienia faktu, że gigant z Mountain View stara się popularyzować usługę. Tym razem zdecydował się na uruchomienie promocji, gdzie jako aktywni użytkownicy dokonujący płatności smartfonem będziecie mogli odebrać nawet 400 złotych! Taką kwotę będziecie potem mogli wydać na treści w sklepie Google Play.

Google Pay, które do niedawna znaliśmy pod nazwą Android Pay, wewnątrz aplikacji wita nową promocją. Aktualnie są te specjalne kody, które możecie wygenerować dla znajomych. Jeśli ci zdecydują się na wykorzystanie aplikacji z polecenia i dokonają płatności telefonem, to będziecie mogli uzyskać do 400 złotych na wydanie na różne treści.

Google Play wita nową promocją w aktualnej wersji aplikacji z numerem 1.54. Gdy ją uruchomicie i przesuniecie palcem do góry, to napotkacie kartę o nazwie „Zaproś znajomych i odbierz do 400 zł”. Tutaj możecie wygenerować specjalny kod. Jeśli ktoś go wykorzysta i dokona pierwszej płatności telefonem, to otrzymacie kartę podarunkową o wartości 40 zł do zrealizowania w Google Play. Mogą to być książki, filmy czy inne treści. Znajomi też dostaną taką kartę.

Promocja Poleć znajomemu Google Pay

Promocja w Google Pay potrwa do 15 maja

Promocja „Poleć znajomemu Google Pay” potrwa dokładnie do 15 maja. Karty podarunkowe, które otrzymacie, należy zrealizować najpóźniej do 30 czerwca 2018 roku. W przeciwnym wypadku przepadną. Jeden użytkownik polecający może skorzystać z maksymalnie dziesięciu kart podarunkowych o zadanej wartości. Natomiast osoby korzystające z polecenia otrzymają jedną kartę. Szczegółowy regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Google Pay to z pewnością wygodna metoda na dokonywanie płatności w sklepach. Można to zrobić z użyciem każdego zgodnego telefonu, który ma wbudowany moduł NFC. Polska była piątym krajem na świecie, w którym firma z Mountain View wprowadziła Androida Pay. Obecnie usługa dostępna jest dla klientów kilkunastu polskich banków. Alternatywne rozwiązanie o nazwie Apple Pay, które pozwala na dokonywanie płatności iPhone’ami, w naszym kraju ciągle nie jest dostępne. Plotki sugerują jednak, że może pojawić się jeszcze w drugiej połowie tego roku. Nie wiadomo jednak, ile jest w tym prawdy.

Zobacz także: Najlepsze aplikacje na urządzenia z Androidem z lutego

Dzięki Michał za tip!

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij