Udostępnij
Tweetnij

Telegram 4.7 na Androida z obsługą wielu kont, a na iPhone’ach z motywami

Telegram 4.7 to najnowsza aktualizacja popularnego komunikatora. W tej wersji na szczególną uwagę zasługuje dodanie wsparcia dla wielu kont na urządzeniach z systemem Android. Natomiast użytkownicy iPhone’ów mogą wykorzystać do personalizacji różne motywy. Wszystkim wprowadzono także szybkie odpowiedzi.

Telegram 4.7 to najnowsza aktualizacja popularnego komunikatora. W tej wersji na szczególną uwagę zasługuje dodanie wsparcia dla wielu kont na urządzeniach z systemem Android. Natomiast użytkownicy iPhone’ów mogą wykorzystać do personalizacji różne motywy. Wszystkim wprowadzono także szybkie odpowiedzi.

Telegram 4.7 Android obsługa wiele kont

Telegram 4.7 jest już dostępny na urządzenia z systemami Android oraz iOS. W tej wersji pojawiło się kilka ciekawych nowości. W tym długo wyczekiwane wsparcie dla wielu kont. Rzućmy okiem na nowe funkcje.

Wiele kont na urządzeniach z Androidem

Telegram 4.7 wprowadza wsparcie dla wielu kont. To funkcja, o którą użytkownicy prosili od dawna i teraz ją dodano. Na razie tylko w wersji na urządzeniach z systemem Android. W ten sposób można dodać nowe konto na kolejnym numerze telefonu i w razie potrzeby szybko pomiędzy nimi się przełączać. Można to zrobić z poziomu menu bocznego. Powiadomienia będą dostarczane ze wszystkich utworzonych kont, ale można to zmodyfikować w ustawieniach aplikacji. Poniżej krótkie wideo, które prezentuje działanie nowej funkcji.

Motywy w aplikacji na iPhone’y

Telegram 4.7 w wersji na iOS wprowadza w końcu motywy. To funkcja, do której dostęp użytkownicy Androida mieli już wcześniej. Teraz nadszedł czas na wdrożenie jej na iPhone’ach. Zmian można dokonać w ustawieniach wyglądu aplikacji. Tam znajdziecie m.in. dwa ciemne schematy (łącznie są cztery). W jasnym motywie można wprowadzać dodatkowe zmiany. W tym kolor akcentujący dla całego komunikatora.

Szybkie odpowiedzi dla wszystkich użytkowników

Telegram 4.7 wprowadza także szybkie odpowiedzi. To nowość, którą wdrożono zarówno w aplikacji na Androida, jak i iOS. Chcąc skorzystać z tej funkcji trzeba tylko przesunąć palcem w lewo na dowolnej wiadomości. To spowoduje wyświetlenie okienko, gdzie można umieścić i wysłać szybką odpowiedź.

Telegram 4.7 już dostępny

Telegram w aktualnej wersji jest już dostępny. Oczywiście, w przypadku urządzeń na Androida niekoniecznie aktualizacja musi już być dostępna w Sklepie Play dla wszystkich. Dlatego zawsze można skorzystać z pliku APK. Znajdziecie go tutaj. Pamiętajcie jednak, że aplikacje z niezaufanych źródeł instalujecie jedynie na własną odpowiedzialność.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z grudnia 2017 roku

źródło: Telegram

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij