Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 22H2 z datą premiery. Wiemy, kiedy Microsoft udostępni system

Windows 11 22H2 to nowa wersja okienek, którą Microsoft udostępni za kilka tygodni. Została podana przybliżona data premiery. Wiemy już, kiedy gigant z Redmond planuje udostępnić duże uaktualnienie dla okienek. Aktualizacja do Windows 11 22H2 ma być udostępniana na zgodne komputery od września tego roku.

Windows 11 22H2 to pierwsza duża aktualizacja funkcyjna dla tych okienek, którą Microsoft przygotowuje od miesięcy. W trakcie Ignite została w końcu podana przybliżona data premiery tej wersji systemu. Oprogramowanie będzie udostępniane na zgodne komputery już za kilka tygodni. Kiedy to nastąpi?

Microsoft planuje zacząć udostępniać aktualizację do Windows 11 22H2 już od września. Wtedy nowe uaktualnienie funkcyjne dla okienek będzie udostępniane na zgodne komputery. Jednak dokładnego terminu na razie nie znamy. Zostanie on podany w późniejszym czasie.

Aktualizacja Windows 11 22H2 wprowadzi wiele nowości

Microsoft przygotował dla aktualizacji Windows 11 22H2 wiele nowości. Uaktualnienie powstaje pod nazwą kodową Sun Valley 2, a w przygotowaniu jest już kolejne z cyferką 3. Gigant z Redmond przy okazji ujawnił w trakcie Ignite, że w drodze są nowe urządzenia z serii Surface. Zostaną one zaprezentowane w późniejszym terminie. Event poświęcony tym sprzętom ma odbyć się w październiku. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: WhatsApp — najlepsze ukryte funkcje i wskazówki dla komunikatora

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij