Udostępnij
Tweetnij

Wiemy, kiedy ma pojawić się pierwsza duża ktualizacja dla Windows 11

Windows 11 22H2 to duża aktualizacja nowych okienek. Microsoft rozwija ją pod nazwą kodową Sun Valley 2. Kiedy pojawi się to uaktualnienie? Przecieki zakładają sfinalizowanie prac w maju przyszłego roku. Natomiast publiczną dostępność aktualizacji Windows 11 22H2 zaplanowano na lato 2022 r.

Windows 11 22H2 będzie pierwszym uaktualnieniem dla nowych okienek. Microsoft rozwija to oprogramowanie pod nazwą kodową Sun Valley 2 i od tygodni testuje je z członkami niejawnego programu beta testów systemu. Rodzi się jednak pytanie: kiedy ta duża aktualizacja funkcyjna zostanie udostępniona dla wszystkich użytkowników?

Z informacji ujawnionych przez źródło wynika, że Microsoft chce sfinalizować prace nad Windows 11 22H2 w okolicy maja 2022 r. Będzie to duża aktualizacja funkcyjna, ale porównywalna z Threshold 2 dla „dziesiątki”. Tak więc firma skupi się na ogólnych udoskonaleniach, ale nowości w rzeczywistości wcale nie musi być dużo. Wiemy jednak, że zostanie odświeżona część aplikacji, w tym Notatnik.

kiedy duża aktualizacja Windows 11 22H2 Sun Valley 2 Microsoft

Duża aktualizacja Windows 11 22H2 Sun Valley 2 latem

Microsoft chce publicznie udostępnić Windows 11 22H2 latem przyszłego roku. Bardziej przybliżony termin nie jest znany. Pewnie nastąpi to w lipcu lub sierpniu, ale o tym przekonamy się dopiero z czasem. Na razie nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij