Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 dostaje nowe emoji. Są inne niż obiecał Microsoft

Windows 11 w poglądowej wersji otrzymał nowe emoji. Nie są to jednak emotki 3D, które Microsoft zaprezentował już kilka miesięcy temu. Głos w tej sprawie zabrał sam Brandon LeBlanc, który stara się wyjaśniać zamieszanie. Twierdzi on, że zwykły Windows 11 dostanie inne nowe emoji, z czym trzeba się pogodzić.

Windows 11 jest już dostępny, ale Microsoft nie spoczął na laurach, bo w rzeczywistości świeże okienka zostały pozbawione dostępu do części z zapowiedzianych wcześniej funkcji. Jak chociażby wsparcia dla aplikacji na Androida. Wśród braków są także nowe emoji, które firma zapowiedziała już jakiś czas temu. Teraz udostępniono je w poglądowym wydaniu systemu.

Microsoft udostępnił nowe emoji wraz z poglądową kompilacją Windows 11 mającą numerek 22478. Została ona skierowana do Insiderów znajdujących się w kanale Dev. To oni zobaczą nowe emotki jako pierwsi. Coś tu jednak poszło nie tak…

Microsoft Windows 11 kiedy nowe emoji

Microsoft jakiś czas temu zapowiedział nowe emoji 3D. Widzicie je na poniższym zrzucie ekranowym. Jak nietrudno zauważyć, nie mają one za wiele wspólnego z tymi, które wprowadzono w poglądowej kompilacji Windows 11 udostępnionej Insiderom (widocznym wyżej). Głos w sprawie zabrał Brandon LeBlanc, który wyjaśnia, że nowe okienka dostaną wersję 2D. Z czym trzeba się pogodzić.

Microsoft Windows 11 kiedy nowe emoji

Nowe emoji dla Windows 11 poza dużą aktualizacją

Warto dodać, że Microsoft nie będzie kazał czekać użytkownikom Windows 11 na nowe emoji do czasu większej aktualizacji systemowej. Emotki zostaną wprowadzone poza nią. Poprzez mniejsze uaktualnienie systemowe. Taka decyzja z pewnością cieszy, ale szkoda, że jednak nie zdecydowano się na obrazki w 3D.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnego Chrome

źródło: Neowin

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij