Udostępnij
Tweetnij

iOS 15.1, iPadOS 15.1 i macOS 12 Monterey – kiedy finalna aktualizacja?

iOS 15.1, iPadOS 15.1 oraz macOS 12 Monterey to nadchodzące oprogramowanie Apple. Kiedy pojawi się finalna aktualizacja do tych wersji systemów? W sieci pojawił się konkretny termin i ten wydaje się być co najmniej bardzo prawdopodobny. Zobaczmy, kiedy zobaczymy gotowe wersje iOS 15.1, iPadOS 15.1 i macOS 12 Monterey.

iOS 15.1, iPadOS 15.1 oraz macOS 12 Monterey to nowe systemy operacyjne Apple. Najbardziej wyczekiwanym jest ten ostatni z wymienionych. Wynika to z faktu, że jego beta testy trwają już od kilku miesięcy. Kiedy więc pojawi się finalna aktualizacja do nowego oprogramowania dla komputerów Mac? Wygląda na, że nie jest to już tajemnicą.

W poniedziałek odbędzie się najbliższa konferencja Apple i to w jej trakcie powinniśmy poznać konkretne terminy. Przecieki mówią o tym, że iOS 15.1 i iPadOS 15.1 zostaną udostępnione 25 października, a więc w kolejny poniedziałek po evencie z nowymi MacBookami Pro.  Tego samego dnia zapewne pojawi się także aktualizacja do macOS 12 Monterey.

Premiera macOS 12 Monterey, iOS 15.1 i iPadOS 15.1 już blisko

Jeśli nawet powyższy termin nie okaże się być trafiony, tak publiczna premiera uaktualnień do iOS 15.1, iPadOS 15.1 i macOS 12 Monterey jest bardzo nieodległa. Szczegóły powinniśmy poznać w trakcie poniedziałkowej konferencji. Niedługo po niej testerzy otrzymają wydania RC wymienionych systemów.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: appleinsider

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij