Udostępnij
Tweetnij

macOS 12 Monterey coraz bliżej. Apple udostępnia kolejną wersję beta

macOS 12 Monterey doczekał się kolejnej wersji beta. Na finalną edycję nowego systemu operacyjnego dla komputerów Mac musimy jeszcze poczekać. Apple powinien ją udostępnić za kilka tygodni. Możemy się domyślać, że macOS 12 Monterey zostanie wydany wraz z aktualizacją iOS 15.1.

macOS 12 Monterey to nowy system dla komputerów Mac, na który ciągle czekamy. Tymczasem Apple udostępniło w ręce testerów wydanie beta 7, które jest pewnie ostatnim lub jednym z ostatnich poglądowych. Program pilotażowy oprogramowania pomału dobiega końca.

macOS 12 Monterey beta 7 ma build oznaczony ciągiem znaków 21A5522h. Apple już finalizuje prace nad nowym systemem dla Maców i dlatego nie znajdziemy tu praktycznie żadnych zmian i nowości. Te zostały wprowadzone we wcześniejszych wydaniach testowych. Nowy software powinien być gotowy w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Premiera macOS 12 Monterey zapewne wraz z iOS 15.1

Domyślamy się, że premiera systemu operacyjnego macOS 12 Monterey zbiegnie się z wydaniem aktualizacji iOS 15.1. Ta również została ostatnio udostępniona przez Apple w wersji beta i wprowadza pewne nowości. Najpierw jednak czekają nas niemal sfinalizowane edycje RC, czyli Release Candidate. Nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij