Udostępnij
Tweetnij

Windows 11 wprowadzi widżety od twórców trzecich, ale nie na początku

Windows 11 jest już bardzo blisko. Nowy system operacyjny dostanie widżety. Również od twórców trzecich. Te drugie Microsoft w Windows 11 doda później.

Windows 11 to nowy system operacyjny, który Microsoft pokaże za kilka dni. Obecnie oprogramowanie jest w ogniu przecieków. Teraz dowiadujemy się, że nowe okienka obsłużą widżety. Nie tylko autorskie giganta z Redmond. Będą je mogli również tworzyć inni deweloperzy. Stanie się to możliwe za sprawą specjalnych API.

Microsoft początkowo wprowadzi do Windows 11 widżety, które będą napisane przez jego programistów. Jednak w trakcie specjalnej konferencji, która odbędzie się za dwa dni, możemy usłyszeć informacje o tym, kiedy takie dodatki będą mogli dostarczać twórcy trzeci. Prawdopodobnie jednak na ich dostępność trochę poczekamy.

Microsoft Windows 11 widżety

Widżety deweloperów trzecich w Windows 11 może dopiero w 2022 roku

Źródło informacji twierdzi, że widżety dla Windows 11 od twórców trzecich początkowo nie zostaną dopuszczone. Może to nastąpić później w tym roku. Jednak jest bardzo możliwe, że tak stanie się później, czyli dopiero w przyszłym roku. Jak będzie w rzeczywistości, to być może dowiemy się już w trakcie czwartkowego wydarzenia lub niedługo po nim.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij