Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 October 2020 Update – Microsoft potwierdza nazwę aktualizacji

Windows 10 October 2020 Update to jesienna aktualizacja okienek. Microsoft potwierdził jej nazwę. Uaktualnienie jest kierowane do kanału Release Preview.

Windows 10 October 2020 Update to najnowsza, duża aktualizacja okienek, która zostanie udostępniona jesienią. Microsoft potwierdził nazwę nowej wersji oprogramowania we wpisie na oficjalnym blogu, który zbiegł się z wydaniem kompilacji z numerkiem 19042.508. Została ona skierowana do kanału Release Preview. Tak więc debiut jest blisko.

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

Windows 10 October 2020 Update w kanale Release Preview oznacza, że system jest już bliski ukończenia. To ostatni etap beta testów tej aktualizacji okienek. Tutaj firma skupi się już na optymalizowaniu oprogramowania. Po to, aby wyłapać i usunąć jak najwięcej błędów przed publiczną premierą dla wszystkich użytkowników.

Windows 10 October 2020 Update aktualizacja kiedy premiera systemu Microsoft

Aktualizacja Windows 10 October 2020 Update z nową przeglądarką Edge

Wiemy, że wraz z Windows 10 October 2020 Update Microsoft planuje zintegrować nową przeglądarkę Edge z silnikiem Chromium. Do tej pory była ona opcjonalna, ale wraz z jesienną aktualizacją zostanie wprowadzona u wszystkich użytkowników okienek. Natomiast wsparcie dla starszego programu za kilka miesięcy zostanie zakończone.

Windows 10 October 2020 Update zostanie udostępniony dla wszystkich użytkowników okienek dopiero za kilka tygodni. Dokładny termin premiery nie jest jednak znany. Jest na to zbyt wcześnie. Na razie trzeba jeszcze przeczekać ostatni etap beta testów, który pozwoli przygotować oprogramowanie do debiutu.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla mobilnej przeglądarki Chrome

Windows 10 znajdziesz w naszym sklepie.

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij