Udostępnij
Tweetnij

Microsoft udostępnia nowe, darmowe tapety dla Windows 10

Windows 10 otrzymuje naprawdę dużo aktualizacji. Microsoft stara się, by klienci mieli również dużo opcji zmiany jeśli chodzi o wygląd tego systemu oraz przede wszystkim o pulpit. Jeśli znudziły wam się standardowe tapety dostępne w waszych sprzętach, może zainteresują was nowe, darmowe tapety, które można pobrać za darmo.

Windows 10 ma wiele możliwości zmiany wyglądu naszego pulpitu, tła, czy motywów. Microsoft wciąż stara się udoskonalać te elementy i dodaje do nich nowe rzeczy. W ciągu ostatnich kilku miesięcy firma wydał kilka pakietów tapet dla tej wersji systemu. Niedawno pojawił się również kolejny pakiet tapet pod nazwą „Up in the Sky”. Można go pobrać całkowicie za darmo.

Jak sugeruje nazwa, „Up in the Sky” skupia się przede wszystkim na tapetach związanych z lotnictwem. Zobaczymy na nich zatem głównie samoloty. Pojawi się w sumie 16 takich obrazów, na których będziemy mogli zobaczyć samoloty w akcji.

Windows 10 microsoft tapety

Microsoft wprowadza nowe zmiany do Windows 10 i nie są to jedynie tapety

Windows 10 coraz bardziej ułatwia użytkownikom dostosowywanie wyglądu pulpitu. Istnieje wiele sposobów zmiany motywu, koloru, blokady tła ekranu i innych elementów. Wygląd pulpitu i aplikacji można dostosowywać bezpośrednio w ustawieniach. Creators Update wydane w 2017 roku wprowadziło kontrolę motywów do ustawień. Wcześniej widniały one w panelu sterowania. Motywy systemu są dostępne do pobrania ze sklepu Microsoft Store. Ostatnie można pobrać całkowicie za darmo. Możecie to zrobić pod dokładnie tym adresem. Przybliżony rozmiar pliku do pobrania to 11,12 MB.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na smartfony z systemem Android z listopada

Źródło

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij