Udostępnij
Tweetnij

HBO Go: dwa miesiące za darmo dzięki PayPal

HBO Go za darmo oferuje tylko pierwszy miesiąc w ramach trialu. Tymczasem dzięki PayPal możecie teraz uzyskać dodatkowy, darmowy miesiąc w tej usłudze. Wystarczy tylko, że będziecie mieć tam konto i następnie odbierzecie specjalny kod. Jego aktywacja w HBO Go sprawi, że otrzymacie darmowy miesiąc. Co należy zrobić?

HBO Go oferuje za darmo pierwszy miesiąc. Często jednak można natrafić na promocje z voucherami w roli głównej, które pozwalają uzyskać dodatkowy okres bez opłat. Teraz taką promocję przygotował PayPal. To właśnie dzięki tej popularnej usłudze do dokonywania i odbierania płatności uzyskacie dodatkowy miesiąc.

Chcąc uzyskać za darmo dodatkowy miesiąc w HBO Go musicie udać się na specjalną stronę z promocją. Znajdziecie ją pod tym adresem. Tutaj musicie zalogować się kontem w PayPal. Jeśli go nie macie, to zawsze możecie stworzyć nowe. Potem należy kliknąć na przycisk Odbierz kod. Po chwili pojawi się kod promocyjny.

HBO Go za darmo jak PayPal

Tutaj musisz wpisać kod od PayPal, aby aktywować za darmo dodatkowy miesiąc w HBO Go

Uzyskany od PayPayl kod należy wpisać w ustawieniach HBO Go. Tak więc udajecie się na stronę własnego konta i klikacie na Ustawienia. Następnie udajecie się do sekcji Zarządzanie subskrypcją. Tu klikacie na przycisk Dodaj voucher. Wpisujecie kod i zatwierdzacie. Po chwili otrzymacie dodatkowy miesiąc za darmo.

Pamiętajcie, że w ten sposób HBO Go pozwala na dodanie vouchera uprawniającego uzyskać za darmo dodatkowy okres w usłudze tylko jeden raz. Jeśli już skorzystaliście kiedyś z takiej opcji, to teraz nie będzie to już możliwe. PayPal przygotował 26 tysięcy kodów. Szczegółowy regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z listopada

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij