Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 October 2018 Update: Microsoft wybrał build RTM

Windows 10 October 2018 Update, czyli aktualizacja Redstone 5, prawdopodobnie jest już gotowa. Microsoft podobno wybrał finalny build RTM dla Windows 10 1809 i jest nim kompilacja z numerkiem 17763. Ta obecnie znajduje się w wolnym pierścieniu aktualizacji. W przyszłym miesiącu oprogramowanie zostanie udostępnione dla wszystkich.

Windows 10 October 2018 Update jest coraz bliżej. Już ostatnie kompilacje z gałęzi Redstone 5 nie zawierały żadnych znanych błędów. Jeśli wierzyć nowym plotkom, to Microsoft już wybrał finalny build RTM dla nowej aktualizacji dla „dziesiątki”. Jest nim kompilacja z numerkiem 17763. Tak twierdzi Wzor, który opublikował informacje na Twitterze.

Windows 10 build 17763 kilka dni temu został udostępniony Insiderom w szybkim pierścieniu aktualizacji. Potem Microsoft skierował kompilację do wolnego pierścienia. Jeśli tutaj też nie zostaną wykryte żadne błędy, to oprogramowanie pojawi się na ostatnim pierścieniu aktualizacji dla Insiderów. Gdy przejdzie przez nie wszystkie, to będzie gotowy do wydania.

Microsoft Edge Windows 10 Redstone 5 nowe ustwienia Redstone 6 kiedy uczenie maszynowe Windows Update Windows 10 October 2018 Update

Windows 10 October 2018 Update dla wszystkich w przyszłym miesiącu

Microsoft planuje wydać finalną wersję Windows 10 October 2018 Update już w przyszłym miesiącu. Dokładna data nie jest jednak znana. Prawdopodobnie poznamy ją w trakcie październikowej konferencji. Wydarzenie ma odbyć się dokładnie 2 października i wiemy, że gigant z Redmond planuje pokazać nowe urządzenia z linii Surface. Z pewnością jednak nie zabraknie informacji o nowym oprogramowaniu.

Windows 10 October 2018 Update to już szósta duża aktualizacja dla „dziesiątki”. Kolejną będzie uaktualnienie rozwijane pod nazwą kodową 19H1. Część Insiderów już je testuje. Premiera dla wszystkich użytkowników prędko jednak się nie odbędzie. Spodziewamy się, że Microsoft wyda to uaktualnienie dopiero wiosną przyszłego roku.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z sierpnia

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij