Udostępnij
Tweetnij

Windows 10 October 2018 Update potwierdzony. Kiedy Microsoft udostępni aktualizację?

Windows 10 October 2018 Update to finalna nazwa aktualizacji Redstone 5, która testowana jest od kilku miesięcy. Microsoft potwierdził nazwę nowego uaktualnienia w trakcie targów IFA 2018, które odbywają się w Berlinie. Aktualizacja Windows 10 October 2018 Update zostanie udostępniona dla wszystkich już za kilka tygodni.

Windows 10 October 2018 Update to najnowsza, duża aktualizacja dla „dziesiątki”, która jest w drodze. Microsoft potwierdził jej nazwę w trakcie targów IFA 2018, gdzie omówiono nowe urządzenia z okienkami. To finalna nazwa aktualizacji, którą do tej pory znaliśmy pod nazwą Redstone 5. Nazwa ta została wcześniej dostrzeżona w PowerShell. Teraz po prostu dostaliśmy oficjalnie potwierdzenie.

Windows 10 October 2018 Update to już szósta duża aktualizacja dla „dziesiątki”. Microsoft w Redmond 5 skupił się głównie na optymalizacjach, ale to nie oznacza, że nie powinniśmy spodziewać się nowych funkcji. Te również się pojawią. Gigant z Redmond przygotował nową aplikację o nazwie Your Phone, która będzie swego rodzaju pomostem pomiędzy komputerem i telefonem. Następnie mamy ciemny motyw w Eksploratorze plików i wiele pomniejszych usprawnień.

Windows 10 October 2018 Update Redstone 5 kiedy premiera Windows 10 1809 dla wszystkich Microsoft na IFA 2018

Windows 10 October 2018 Update nie wprowadzi jednak Sets. Co prawda, Microsoft testował to rozwiązanie w Redstone 5, ale z czasem funkcja została usunięta. Poinformowano, że na podstawie zebranych opinii zostaną wprowadzone udoskonalenia, ale premiera odbędzie się później. Zapewne dopiero wraz z uaktualnieniem 19H1.

Windows 10 October 2018 Update dla wszystkich za kilka tygodni

Microsoft przekazał na własnym blogu, że zamierza udostępnić Windows 10 October 2018 Update dla wszystkich użytkowników za kilka tygodni. Premiera zapewne odbędzie się w październiku. Dokładny termin nie jest jednak znany. Wcześniej, bo jeszcze w tym miesiącu, finalny build Redstone 5 zostanie udostępniony Insiderom. Jeśli nie będzie problemów, to aktualizacja potem zostanie zwolniona dla wszystkich użytkowników.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij