Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia drugą betę iOS 14.5

iOS 14.5 beta 2 to nowa poglądowa aktualizacja dla iPhone’ów. Apple w tej wersji wprowadzi dużo nowości. Na finalne wydanie iOS 14.5 jeszcze poczekamy.

iOS 14.5 beta 2 debiutuje niedługo po poprzednim wydaniu poglądowym. Apple wprowadziło tam kilka ciekawych nowości. Mamy znowu tryb obraz w obrazie z YouTube, możliwość wyboru domyślnego odtwarzacza w Siri czy wiele innych zmian. Czy pojawi się coś nowego w aktualizacji dla iPhone’ów udostępnionej dziś?

Na razie nie wiadomo, czy iOS 14.5 beta 2 wnosi jakieś kolejne nowości. W drugiej becie Apple je dodało, a więc nie można wykluczyć, że pojawi się także coś i tutaj. O tym jednak przekonamy się z czasem. W momencie, gdy testerzy zaczną znajdować zmiany.

iOS 14.5 beta 2 wkrótce także dla publicznych testerów z iPhone’ami

Apple najpierw udostępniło iOS 14.5 beta 2 deweloperom aplikacji, jak to bywało w przyszłości. Jednak wkrótce ta wersja zostanie oddana w ręce wszystkich użytkowników iPhone’ów, którzy biorą udział w publicznym programie pilotażowym. Na finalne wydanie tego oprogramowania prawdopodobnie poczekamy do marca. Na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Signal

źródło: opracowanie własne

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij