Udostępnij
Tweetnij

iOS 14.5 beta wprowadza ponownie Picture-in-Picture z YouTube’a na iPhone’ach

iOS 14.5 beta dodaje Picture-in-Picture w YouTube. Funkcja na iPhone’ach pojawia się i znika. Wraz z iOS 14.5 obraz w obrazie wspiera różne przeglądarki.

iOS 14.5 beta wprowadza ciekawe nowości. Wśród nich pojawiła się także nowa opcja dla Siri. Teraz dowiadujemy się o powrocie funkcji obraz w obrazie dla YouTube’a. Tak, Picture-in-Picture znowu działa. Co ważne, nie tylko z Safari, bo obsługują go różne przeglądarki internetowe. Jak to włączyć?

Picture-in-Picture można teraz aktywować z YouTube’a w dowolnej przeglądarce na iPhone’ach z zainstalowanym iOS 14.5 beta. Najpierw trzeba włączyć film i wybrać widok pełnoekranowy. Potem pojawią się dodatkowe opcje i wśród nich jest obraz w obrazie w górnej części ekranu. Dotknięcie tej ikonki spowoduje oderwanie okienka odtwarzacza.

Picture-in-Picture w YouTube na iPhone’ach tylko w iOS 14.5 beta

Pamiętajcie, że chcąc korzystać z tej funkcji musicie mieć iPhone’a z zainstalowaną betą iOS 14.5. W stabilnej wersji oprogramowania to nie działa. Co prawda, Apple dodało obsługę Picture-in-Picture już kilka miesięcy temu. Jednak YouTube unika włączenia tej funkcji i dlatego pojawia się ona, po czym następnie znika. Pozostaje wierzyć, że wraz z finalną aktualizacją nadal będzie można z tego korzystać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Signal

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij