Udostępnij
Tweetnij

iOS 14.5 beta pozwala wybrać domyślną aplikację dla muzyki

iOS 14.5 beta skrywa ciekawą nowość. Pozwala wybrać domyślną aplikację do muzyki. Może to być także Spotify. Zobaczmy, jak to zrobić w iOS 14.5 beta z Siri.

iOS 14.5 beta to poglądowa aktualizacja, która zawiera sporo nowości. Testerzy doszukali się znowu ciekawej funkcji. To możliwość ustawienia domyślnej aplikacji muzycznej, którą na przykład może być Spotify. Jest to możliwe z wykorzystaniem Siri. Zobaczmy sobie, jak to można zrobić.

Jeśli macie na iPhonie zainstalowaną poglądową wersję iOS 14.5 beta, to poproście Siri o odtworzenie muzyki. Na przykład poprzez proste polecenie 'Hey Siri, play some music”. Po chwili ujrzycie ekran widoczny na poniższym zrzucie ekranowym. Potem trzeba już tylko wskazać jedną z dostępnych na liście możliwości. Nie musi to być oczywiście Spotify, ale inna aplikacja.

jak wybrać domyślną aplikację muzyczną Spotify w iOS 14.5 beta Siri

iOS 14.5 beta jeszcze przez kilka tygodni

Pamiętajmy, że iOS 14.5 to poglądowe oprogramowanie dla iPhone’ów, które Apple kilka dni temu udostępniło także publicznym testerom. Na razie jest to beta. Na finalną wersję tego systemu trochę jeszcze sobie poczekamy. Domyślamy się, że premiera odbędzie się w marcu lub na początku kwietnia tego roku.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla słuchawek AirPods

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij