Udostępnij
Tweetnij

YouTube przywraca możliwość korzystania z Picture in Picture w Safari z iOS 14

iOS 14 wspiera Picture in Picture. Jednak YouTube zablokował obraz w obrazie w Safari. Teraz to uległo zmianie. Funkcja znowu jest dostępna na iOS 14.

iOS 14 wprowadziło mnóstwo nowości. Wśród nich jest funkcja Picture in Picture. Jeśli braliście udział w publicznym programie pilotażowym, to zapewne pamiętacie, że z funkcji obraz w obrazie można było korzystać także w YouTube. Było to możliwe poprzez mobilną wersję serwisu uruchomioną w przeglądarce Safari. Potem jednak Google wyłączyło taką możliwość i dostęp oferowany był tylko w aplikacji dla subskrybentów planu Premium.

Google zmieniło zdanie i pozwala na uruchomienie filmów w Picture in Picture z YouTube’a w Safari z iOS 14. Funkcję przywrócono i można z niej ponownie korzystać. Taka decyzja z pewnością cieszy. Możliwe jednak, że nie potrwa to długo.

YouTube z Picture in Picture w Safari z iOS 14 może być błędem

Trzeba mieć na uwadze, że funkcja mogła zostać przywrócona omyłkowo. Google nic tu nie komentuje. Tak więc trzeba się liczyć z taką możliwością, że funkcja Picture in Picture w Safari z iOS 14 nie podziała wiecznie. Pozostaje jednak wierzyć, że powróciła na zawsze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij