Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp trafia na smartwatche z Wear OS 3

WhatsApp doczekał się kolejnej aktualizacji. Tym razem jest to aplikacja na smartwatche z Wear OS 3, która została dodana w Sklepie Play. Oprogramowanie pozwala na odpowiadanie na wiadomości poprzez głos lub z użyciem tekstu. WhatsApp na smartwatche z Wear OS 3 wspiera też szybkie odpowiedzi oraz emoji.

WhatsApp na smartwatche z Wear OS 3 został zapowiedziany wcześniej w tym roku. Później Meta rozpoczęła program pilotażowy aplikacji na zegarki w wersji beta. Teraz doczekaliśmy się jej sfinalizowanej wersji. Zobaczmy sobie, co potrafi komunikator.

Aplikacja WhatsApp na smartwatche z Wear OS 3 umożliwia komunikację na kilka sposobów. Użytkownicy mogą odpowiadać na wiadomości głosem, tekstem czy poprzez emoji. Jest także wsparcie dla szybkich odpowiedzi. Komunikator pozwala też na zegarkach tworzyć czaty grupowe oraz obsługuje listę kontaktów, wraz z podglądem aktywności znajomych. Opcji jest więc całkiem sporo.

Aplikacja WhatsApp na smartwatche z Wear OS 3 do pobrania

WhastApp na smartwatche z platformą Google został już udostępniony. Oprogramowanie jest dystrybuowane poprzez Sklep Play i można je pobrać pod tym adresem. Chcąc rozpocząć pracę z komunikatorem należy przepisać 8-cyfrowy kod z tarczy mniejszego urządzenia na telefon. Następnie dojdzie do synchronizacji kontaktów oraz czatów i będzie można zacząć użytkować aplikację.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij