Udostępnij
Tweetnij

Microsoft Edge 107 dostępny. Wśród nowości lepszy pasek boczny

Microsoft Edge 107 to nowa przeglądarka internetowa, która wprowadza pewne nowości. Wśród nich na uwagę zasługuje z pewnością pasek boczny, który daje dostęp do różnych funkcji. W tym Office’a czy wyszukiwarki. Poza tym w aplikacji Microsoft Edge 107 dodano nową zasadę usprawniającą elastyczność przy uruchamianiu.

Microsoft Edge 107 to najnowsza przeglądarka internetowa giganta z Redmond, która została udostępniona w finalnej wersji. Wprowadza ona pewne nowości, choć niestety tym razem nie ma ich zbyt wiele. Na szczególną uwagę zasługują jednak udoskonalenia obejmujące pasek boczny aplikacji. Zobaczmy sobie, co nowego tutaj wprowadzono.

Pasek boczny z Microsoft Edge 107 doczekał się udoskonaleń. Obecnie daje on domyślnie dostęp do następujących funkcji: Outlook, witryna Office.com, wyszukiwanie oraz proponowane treści. Oczywiście zawartością można w szerokim stopniu zarządzać. Jakie jeszcze nowości wprowadzono w tym wydaniu popularnej aplikacji?

Lepszy pasek boczny z Microsoft Edge 107 to niejedyne nowości

Przeglądarka internetowa Microsoft Edge 107 wprowadza również inne nowości. Wśród nich jest nowa zasada zwiększająca elastyczność w trakcie uruchamiania aplikacji i jest nią RestoreOnStartupUserURLsEnabled, co pozwala na zachowanie obowiązkowej listy witryn określonych przez administratorów. Poza tym oczywiście uaktualniono silnik Chromium do najnowszej wersji i wprowadzano pomniejsze poprawki, w tym związane ze znalezionymi błędami.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij