Udostępnij
Tweetnij

WhatsApp Premium w drodze. Aplikacja Meta z subskrypcją

WhatsApp Premium to nowa subskrypcja, którą szykuje Meta. Popularna aplikacja ma zyskać nowy model biznesowy. Powiązany on jest z linkami czy udoskonaleniami z zakresu obsługi kont na wielu urządzeniach. Meta na razie testuje WhatsApp Premium w poglądowej wersji komunikatora w edycji beta na Androidzie i iOS.

WhatsApp Premium to nowe rozwiązanie, które z myślą o popularnym komunikatorze szykuje firma Meta. Będzie to specjalna subskrypcja, która na razie nie jest jeszcze dostępna. Pewne szczegóły jednak mamy i to za sprawą poglądowej wersji oprogramowania beta na urządzenia z Androidem i iOS. Co wkrótce otrzyma aplikacja?

aplikacja Meta WhatsApp Premium subskrypcja

Subskrypcja WhatsApp Premium wprowadzi na pewno dwie nowości. Pierwszą jest niestandardowy link biznesowy, który jest skrócony i może mieć na przykład postać https://wa.me/mybusines. Warto dodać, że można go będzie zmieniać co 90 dni. Następnie mamy możliwość połączenia z kontami nawet 10 różnych urządzeń.

Subskrypcja WhatsApp Premium testowana przez Meta

Na razie WhatsApp Premium to usługa, która znajduje się na etapie programu pilotażowego. Meta uruchomiła go w wersji beta komunikatora na urządzenia z Androidem oraz iOS. Prędko popularna aplikacja takiej nowości nie otrzyma. Na razie nie wiemy także, ile firma zamierza sobie życzyć za taką przyjemność i o tym przekonamy się z czasem.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla poczty Gmail

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij