Udostępnij
Tweetnij

Wear OS 3 z nową aplikacją Pogoda

Wear OS 3 doczekał się nowego oprogramowania. To nowa aplikacja Pogoda, którą Google udostępniło za pośrednictwem własnej platformy Sklep Play. Aktualizacja wprowadza różne zmiany i nowości. Nowa aplikacja Pogoda została udostępniona na smartwatche pracujące pod kontrolą Wear OS 3 i nowszych wersji.

Pogoda to nowa aplikacja na smartwatche z Wear OS 3, którą udostępniło Google. Została ona dostrzeżona w Sklepie Play wraz ze zrzutami ekranowymi oraz opisem. Wpisuje się ona w to, co firma zaleca w przypadku języka projektowania Material. W tym przypadku są to dosyć proste formy, ale wynika to z przeznaczenia ekranów zegarków.

nowa aplikacja Pogoda Google Wear OS 3

Nowa aplikacja Pogoda na smartwatche z Wear OS 3 oferuje prognozy godzinowe i tygodniowe, dzienne wzloty i upadki temperatury, indeks UV czy warunki opadowe. Można też wyświetlać prognozę na kolejne 8 h oraz 5 dni.

Nowa aplikacja Pogoda na smartwatche z Wear OS 3 i nowszą wersją

Pogoda to aplikacja, którą mogą instalować właściciele smartwatchy z Wear OS 3 lub nowszą wersją platformy. Google nie udostępniło tego programu na zegarki ze starszymi edycjami platformy, co też związane jest z pewnymi interfejsami na nich niedostępnych. Oprogramowanie jest już dostępne do pobrania z poziomu Sklepu Play.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla systemu Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij