Udostępnij
Tweetnij

Sklep Play dostaje nowy interfejs na tablety z Androidem

Sklep Play na tablety z systemem Android przechodzi kolejne zmiany. Tym razem jest to nowy interfejs użytkownika, który odświeżono pod kątem większych ekranów. Google zrobiło porządek z pewnymi elementami i cześć z nich powiększono. Zobaczmy sobie, jak wygląda nowy Sklep Play na tablety z Androidem.

Sklep Play na tablety z systemem Android doczekał się zmian, które Google zapowiedziało w trakcie majowej konferencji I/O 2022. Pojawia się nowy interfejs użytkownika, który wprowadza pewne modyfikacje związane z wyglądem oraz rozmieszczeniem różnych elementów. Zobaczmy, co dokładnie się zmieniło.

Sklep Play nowy interfejs tablety Android

Widoczny wyżej zrzut ekranowy prezentuje dotychczasowy Sklep Play na tablety z Androidem. Ten nowy widoczny jest niżej. Zmianie uległo logo oraz menu widoczne po lewej stronie, które uproszczono. Widzimy też, że ikony poszczególnych aplikacji są większe niż wcześniej. Wygląda to ciekawie.

Sklep Play nowy interfejs tablety Android

Nowy interfejs na tablety z Androidem w aplikacji Sklep Play 32.5.16-21

Wspomniane zmiany wprowadza aktualizacji aplikacji Sklep Play z numerkiem 32.5.16-21. Na razie widać je na tabletach z systemem Android. W przypadku urządzeń pracujących pod kontrolą oprogramowania Chrome OS modyfikacji tych na razie nie widać. Nie pozostaje nic innego, jak tylko wypatrywać ich również tutaj. To zapewne kwestia kilku najbliższych tygodni i również się pojawią.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla systemu Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij