Udostępnij
Tweetnij

Google Chrome 106 dostępny. Co nowego w przeglądarce?

Google Chrome 106 to najnowsza odsłona popularnej przeglądarki internetowej. Wprowadza ona pewne nowości oraz inne udoskonalenia. W tym związane w przeszukiwaniem historii czy lepszą lokalizacją. Zobaczmy, co nowego wprowadza aplikacja Google Chrome 106 i jakie usprawnienia znajdziemy w tej wersji przeglądarki.

Google chrome 106 to najnowsza przeglądarka internetowa, którą udostępnił gigant z Mountain View. Co nowego tu znajdziemy? Nowości nie brakuje i te obejmują nie tylko desktopową wersję programu na komputery z systemami Windows, macOS oraz Linux. Zobaczmy sobie, co wprowadza nowe wydanie.

Google Chrome 106 – co nowego / nowości

Przeglądarka internetowa Google Chrome 106 wprowadza udoskonalenia z zakresu łatwiejszego wyszukiwania w zakładkach czy historii. Taką opcję dodano w wersji dla desktopów. Następnie mamy cząstkowe tłumaczenie stron, co także dodano w wersji aplikacji dla komputerów. Tu wprowadzono też usprawnienia obejmujące czytnik RSS.

Google Chrome 106 wprowadza też udoskonalenia obejmujące lokalizowanie. Jest to możliwe dzięki API o nazwie Intl. W tej wersji przeglądarki został on udoskonalony i bardziej dostępny dla deweloperów. Ponadto firma twierdzi, że rozwiązano 20 różnych problemów związanych z zabezpieczeniami. Kilka z tych poprawek dotyczy luk określonych wysokim ryzykiem zagrożenia. Nowa wersja aplikacji jest już udostępniana dedykowanymi kanałami.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij