Udostępnij
Tweetnij

GeForce Now z 4K dla PC z Windows i macOS. 120 Hz trafia na kolejne telefony

GeForce Now w końcu rozszerza streaming w 4K. W takiej jakości będzie można grać w gry na PC z Windows oraz komputerach Mac z macOS. Ponadto Nvidia wprowadza opcję rozgrywki w 120 Hz na kolejne telefony. Do niedawna gry z GeForce Now w 4K można było uruchamiać tylko na konsoli Shield TV.

GeForce Now do niedawna pozwało na uruchamianie gier w jakości 4K UHD tylko na konsoli Shield TV. Taka opcja dla tego urządzenia była ekskluzywna od dawna. Teraz Nvidia ściąga to ograniczenie i taką samą rozdzielczość wprowadza na komputery Mac z macOS oraz PC z Windows, co z pewnością bardzo cieszy.

To nie jedyna nowość. Nvidia rozszerza także wsparcie dla rozgrywki w jakości 1080p w 120 Hz o kolejne telefony. Są to Samsung Galaxy S22, S22 Ultra, Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3 oraz OnePlus 9 Pro. Wcześniej było to dostępne tylko na serii S21, Note 20 i S20 FE, ASUS ROG 5 oraz Google Pixel 6 Pro.

Gry w 4K z GeForce Now dla PC z Windows i macOS w najdroższym planie

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że możliwość uruchamiania gier w jakości 4K UHD poprzez GeForce Now jest możliwe tylko na urządzeniach, gdzie wykupiona jest najdroższa subskrypcja z dostępem do RTX 3080. W pozostałych planach taka rozdzielczość nie jest wspierana, co warto mieć na uwadze.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora Messenger

źródło

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij