Udostępnij
Tweetnij

Google Discover z kartą pogody. Funkcja porzucana przed rokiem ma wrócić

Google Discover miało kiedyś element, którym jest karta pogody. Funkcja została jednak ponad rok temu w aplikacji porzucona. Jeśli za nią tęskniliście, to mamy dobre wieści. Rozwiązanie ma wrócić i obecnie znajduje się na etapie testów. Zobaczmy sobie, jak wygląda nowa karta pogody w Google Discover.

Google Discover miało kiedyś kartę pogody. Była to przydatna funkcja, która prezentowała aktualne warunki atmosferyczne panujące w okolicy użytkownika. Jednak ponad rok zdecydowano się na jej pozbycie i opcja została usunięta z aplikacji. Wkrótce powinna jednak powrócić.

Karta pogody zaczęła ponownie pojawiać się w Google Discover u wybranych użytkowników. Ma ona postać niewielkiego paska wyświetlanego nad sekcją z polecanymi do przeczytania artykułami. Obok nazwy miejscowości pojawia się informacja o zachmurzeniu oraz aktualna temperatura. Widać to na poniższych zrzutach ekranowych (dwóch po prawej stronie).

aplikacja Google Discover karta Pogoda

Karta pogody w wersji beta Google Discover

Wspomniana funkcja została wprowadzona w ramach testów do wersji beta aplikacji Google na Androida. To oznacza, że obecnie trwa program pilotażowy dla karty pogody przed przywróceniem rozwiązania dla wszystkich. W stabilnej wersji na razie jej nie znajdziecie. To jednak powinno ulec zmianie w niedługim czasie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla Windows 11

źródło (2)

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij